Směs éterických olejů Dotek jara

Jemné jarní osvěžení, harmonie a uvolnění při frustraci, starostech a výkyvech nálad.

Položka byla vyprodána…
Brzy opět skladem
Značka: Nobilis Tilia
199 Kč
Kategorie: AROMATERAPIE
Položka byla vyprodána…
Voním jemně, jarně, ale moje svěží vůně vnese do tvé mysli klid a uvolnění
 
Jak ti posloužím? Rozptýlím tvoje starosti, osvěžím, zrelaxuji tvoji mysl. Ještě pořád to nestačí? Umím i harmonizovat emoce, uvolním pocity hněvu a frustrace a jako bonus, přinesu do tvého života radost a dobrou náladu. Určitě si budeme skvěle rozumět.
 
Jak mě použít? Přidejte 3-5 kapek do difuzéru nebo aromalampy nebo můžeš tuto směs inhalovat či použít do nosného oleje pro přípravu masážní směsi.
 
Složení: Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej grapefruitový), Citrus Nobilis Oil (éterický olej mandarinkový), Cinnamomum Camphora Linalooliferum Oil (éterický olej linaloové dřevo), Cymbopogon Martini Oil (éterický olej Palmorůžová), Limonene, Linalool, Geraniol, Citral.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo
NOBILIS TILIA je kosmetika založená na aromaterapii. Jejím základním prvkem jsou éterické oleje, které působí celostně na fyzické i psychické úrovni. V kombinaci s kvalitními rostlinnými oleji vznikla celá řada produktů pro účinnou a maximálně šetrnou pleťovou péči. Nobilis Tilia je od roku 1994 průkopníkem přírodní aromaterapeutické kosmetiky v Čechách. Dále se Nobilis Tilia vyznačuje celou škálou směsí éterických olejů, které tvoří zkušení aromaterapeuti pro dokonalou harmonii účinku a vůní. V nabídce nechybí ani doplňkové produkty jako jsou knihy a difuzéry.