Přírodní inhalátor AromaStick

Hledali jsme nejlepší inhalátory na trhu a vybrali jsme AromaSticks. Co je činí tak vyjímečnými? Tuba, do které je směs éterických olejů vakuově plněna, skvěle těsní a navíc má patentovaný filtr, který zajišťuje pozvolné uvolňování vůně. Vonná směs v nich vydrží až 6 měsíců! AromaSticks byly podrobeny několika studiím, které potvrdily jejich psychofarmaceutický účinek. To, že jsou 100% přírodní a 100% organické už asi ani není třeba dodávat. Zkrátka švýcarská kvalita. Zamilujete si je stejně jako my. Máme pro vás na výběr z 5 směsí - kterou si vyberete?

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Značka: AromaStick
230 Kč

BALANCE

Potřebujete pomocníka, který vám pomůže udržet vnitřní rovnováhu? Pak sáhněte po inhalátoru Balance. Tento inhalátor v sobě ukrývá směs éterických olejů, které harmonizují tělo i mysl. Stimuluje i uvolňuje zároveň. Složení: peprmint, cypřiš, geranium, zázvor.

CALM

Když máte pocit, že je všeho až moc a jste lapeni v síti nekonečného to-do listu a starostí, musíte udělat jediné - zastavit se a nadechnout se. Inhalátor Calm utiší roztěkanou mysl, navodí pocit klidu a vrátí vás zpět na zem, abyste s jasnou vizí mohli pokračovat dále. Složení: bergamot, citron, cedrové dřevo, šalvěj muškátová, vetiver.

ENERGY

Pro všechny situace, kdy by se vám hodila extra dávka energie. A je úplně jedno, zda se potřebujete nakopnout, abyste lépe zvládali povinnosti všedního dne nebo podali co nejlepší sportovní výkon. Inhalátor Energy je jasnou konkurenční výhodou a povoleným dopingem :) Složení: peprmint, grapefruit a rozmarýn.

FOCUS

Pro chvíle, kdy se potřebujete fakt soustředit. Zbystří vaši pozornost a rozjasní mysl. S pomocí inhalátoru Focus budete vždy připraveni a ve střehu. Složení: peprmint, rozmarýn a skořicová kůra.

REFRESH

Nic neosvěží vaše smysly tak jako směs organického eukalyptu a máty. Rozhodně vhodný pro všechny, kdo pracují v uzavřených prostorách, kde se málo větrá, a také do chladného počasí, kdy pomůže uvolnit dýchacích cesty. Osvěží a bude se vám lépe dýchat. Venku i vevnitř. Složení: eukalyptus a máta.

Jak správně používat inhalátory?

Jednoduše otočte a sejměte víčko. Stlačením nosu prstem si ucpěte jednu nosní dírku. Pod druhou nosní dírku přiložte inhalátor a hlubokým nádechem nasajte vůni. Opakujte i na druhou stranu.How AromaStick work

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aromastick_Logo_Transparent

AROMASTICK jsou švýcarské přírodní inhalační tyčinky. Je to v podstatě aromaterapie do kapsy. První pomoc, kterou můžete diskrétně použít kdykoli a kdekoli. Inhalační tyčinky obsahují směsi 100% éterických olejů, jejichž molekuly ihned po přivonění začnou působit přes limbický systém v mozku a ovlivňovat tělo i mysl. Je jen na vás, jaký účinek zvolíte. Je libo něco z řady na povzbuzení: Energy, Focus či Refresh? Nebo byste raději něco na uvolnění: Balance nebo Calm?