Pánská sada - Pro drsoně i krasoně

Perfektní kombo v dárkovém balení pro každého muže. Obsahuje: Sprchový gel pro muže 200 ml & krém na obličej pro muže 50 ml.

Skladem (3 ks)
Značka: Nobilis Tilia
639 Kč

Kterého muže by netěšilo mít zdravě vypadající pokožku? Tato dárková sada je spojením příjemného s užitečným. Minimum produktů, maximální účinek. Sprcháč i krém voní po koření a citrusovém aroma, oba produkty navíc obsahují přírodní oleje a aktivní rostlinné výtažky, a tak se postarají o vše, co pánská pleť žádá: výživu, hydrataci, regeneraci. Ideálně pečují a chrání. Varování: umocňuje neodolatelnost!

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo
NOBILIS TILIA je kosmetika založená na aromaterapii. Jejím základním prvkem jsou éterické oleje, které působí celostně na fyzické i psychické úrovni. V kombinaci s kvalitními rostlinnými oleji vznikla celá řada produktů pro účinnou a maximálně šetrnou pleťovou péči. Nobilis Tilia je od roku 1994 průkopníkem přírodní aromaterapeutické kosmetiky v Čechách. Dále se Nobilis Tilia vyznačuje celou škálou směsí éterických olejů, které tvoří zkušení aromaterapeuti pro dokonalou harmonii účinku a vůní. V nabídce nechybí ani doplňkové produkty jako jsou knihy a difuzéry.