O nás

Vítejte ve světě AROMAPURA

Je tomu již nějaký pátek, co jsme si zamilovaly éterické oleje pro jejich široké využití a téměř zázračné účinky. Okouzleny tímto voňavým a zároveň léčivým světem jsme začaly snít. O tom, jak i naši blízcí zjistí, že jde o mnohem víc, než o pár kapek do aromalampy. O tom, že éterické oleje začnou používat pro jejich účinek a už ne pouze pro příjemnou vůni. O tom, jak lidem můžeme pomoci být o krok blíž k harmonickému životu.

A tak vznikla Aromapura - projekt, který nám dává smysl a přináší radost. Prostor, kde s vámi chceme sdílet naši vášeň pro aromaterapii a inspirovat vás, aby se stala součástí i vašeho každodenního života. E-shop, kde chceme nejen nabízet kvalitní a co nejčistší přírodní preparáty a doplňkové produkty, ale také předávat osobní zkušenosti. Naším přáním je šířit osvětu o bezpečném použití éterických olejů také offline, proto plánujeme vzdělávací semináře a aroma workshopy v Pardubicích.

Pro začátek jsme se spojily s Nobilis Tilia, průkopníkem přírodní aromaterapeutické kosmetiky v Čechách. Souzníme s jejich filozofií a také věříme, že to nejlepší nám dává příroda sama. Základem produktů Nobilis Tilia jsou vůně a přírodní éterické a rostlinné oleje. Jejich aromaterapeutická kosmetika působí komplexně na fyzické i psychické úrovni. 

Dále jsme přidaly švýcarské inhalátory AromaStick, za jejichž kvalitu a účinek bychom daly ruku do ohně. Tyto inhalátory byly podrobeny důkladenému testování, aby u nich byl vyloučen placebo efekt, a jejich psychofarmaceutický účinek potvrzují i certifikáty.

Vzhlédly jsme se také v čajích Bylinca, jejichž specialitou jsou čajové směsi vyrobené pouze z květů. Jednoduše řečeno - věříme v zázračnou sílu květin inside - out :) Pro doplnění sortimentu jsme přidaly designové BPA free termohrnky, skleněné hrnky na čaj/kávu a lahve z borosilikátového skla od Neon Kactus.

Najdete u nás také knihy o aromaterapii, difuzéry, masážní sadu s face rollerem a guasha kamenem a to pro začátek stačí. Už teď nám ale myšlenky utíkají dalšími směry a my se těšíme, až naše nápady zrealizujeme.

Budeme rády, když s námi objevíte kouzlo moderní aromaterapie na vlastní nos!

Kristýna & Andrea

P.S. Jak bychom se definovaly třemi slovy? Jóga & flat white & vůně pačuli!