Éterický olej Cedr 10ml

Protiinfekční, napomáhá toku lymfy.

Latinský název: Cedrus deodara

Skladem (1 ks)
Značka: Nobilis Tilia
149 Kč
Kategorie: AROMATERAPIE

Málokterý olej ti rozproudí lymfu v tělě tak jako já. Moje protiinfekční, antiseptické a močopudné vlastnosti ti pomohou zejména při infekcích močového a pohlavního ústrojí. Pomohu ti pročistit cévy a podpořím správné fungování lymfy. Protože jak víš, kde proudí lymfa, tam proudí zdraví, a při správném fungování lymfy se snadněji zbavíš všeho špatného, co se ti v těle usazuje. Zprůchodníme cévy, zmírníme otoky i celulitidu. A jako každý jehličnan působím dobře i při infekcích dýchacího ústrojí. Voním tak trochu exoticky - dřevitě, sladce, po kafru, možná moje tóny poznáš z mnoha parfémů.

V mentrální rovině budu tvým spojencem v situacích, kdy si potřebuješ obhájit svoje názory, mít pevnou vůli a neustoupit ani o píď. Jsem vzrostlý strom, se kterým nikdo nehne, a tuto moji kvalitu ti rád propůjčím. Budu tvojí neviditelnou oporou. Společně všemu odoláme. 


logo
NOBILIS TILIA je kosmetika založená na aromaterapii. Jejím základním prvkem jsou éterické oleje, které působí celostně na fyzické i psychické úrovni. V kombinaci s kvalitními rostlinnými oleji vznikla celá řada produktů pro účinnou a maximálně šetrnou pleťovou péči. Nobilis Tilia je od roku 1994 průkopníkem přírodní aromaterapeutické kosmetiky v Čechách. Dále se Nobilis Tilia vyznačuje celou škálou směsí éterických olejů, které tvoří zkušení aromaterapeuti pro dokonalou harmonii účinku a vůní. V nabídce nechybí ani doplňkové produkty jako jsou knihy a difuzéry.