Střelci na talíři - AROMATERAPIE PODLE ZVĚROKRUHU

Ještě, než přejdeme z ohnivého znamení Střelce do znamení Kozoroha, vás necháme nakouknout pod pokličku této úžasné knihy od Adély Zárubecké a Milana Gelnara AROMATERAPIE PODLE ZVĚROKRUHU Aromaterapie podle zvěrokruhu - aromapura.cz.

Věděli jste, že i jednotlivá znamení mají své éterické oleje, které jsou jim vlastní? Ať už pro jejich povahu, účinek nebo neduhy, každé znamení má to své. Ještě pár dní se budeme nacházet ve znamení Střelce a my vám prozradíme, které oleje jsou ty jejich.

Pro ženu střelce je charakteristický olej SKOŘICE Éterický olej Skořice, kůra 10ml - aromapura.cz.

„Setkání s ženou Střelcem je jako setkání se skořicí. Její oheň rychle zahřívá, povzbuzuje, inspiruje, zbavuje únavy a letargie, přináší euforii a chuť prožívat život naplno. Vášnivě ochutnávat vše, co nabízí, a optimisticky hledět k světlým zítřkům. Energie skořice dodává sebedůvěru, posiluje představivost a uvolňuje emoce. Skrývá však v sobě nebezpečí podráždění z předávkování, a proto dobrého pomálu. Jejím poselstvím pro Střelce je poznat hranice svých možností.“

Muž střelec je charakterizován éterickým olejem ZÁZVOR Éterický olej Zázvor 10ml - aromapura.cz. A není to jen náhodou.

„Pronikavá, kořenitá, přesto sladce dřevitá vůně éterického oleje ze zázvoru, dokonale symbolizuje muže Střelce. Je plná životní síly, optimismu, sebejistoty a radosti z úspěchu. Nese v obě oheň, který zažehává inspiraci a podporuje aktivitu včetně té sexuální. Zároveň dodává motivaci a vůli své nápady a plány úspěšně realizovat. Je olejem posilujícím fyzickou a psychickou odolnost, rozhodnost a odvahu, olejem, který zajistí dobrou vitalitu až do pozdních let.“

Tak co, poznáváte se? Našli jste i v éterickém oleji to svoje? Anebo vidíte přesně povahu vašeho partnera, dítěte nebo někoho známého? V této úžasné knize najdete zajímavé čtení o každém znamení. Nabídne vám kombinaci éterických olejů pro neduhy, která jsou jednotlivým znamením vlastní, anebo se stane jen zajímavým čtením při dobrém šálku čaje nebo kávy.

Svět éterických olejů je plný tajemství a překvapení, je plný vůní a příznivých účinků pro naše tělo i duši, a právě proto nás tolik baví jej objevovat.

Užijte si krásnou adventní neděli.

S láskou a vůní K&A.

T0175_Aromaterapie_podle_zvØrokruhu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení