Migréna - jak na ni?

Už je tady zas. Migréna, urputná bolest hlavy. A už vážně nevíš kudy kam. Je ti na nic, možná i na zvracení. Hlavně ať na tebe nikdo nemluví a nikdo po tobě nic nehce. Znám to, také na to občas trpím. Nic nemůžeš dělat, na nic se nemůžeš pořádně soustředit, chceš jen zalézt někam do ticha, do klidu, do šera, zůstat nehnutě ležet a doufat, že usneš a až se probudíš, tak bolest odezní a bude lépe. Kéž by to bylo tak jednoduché. Kdo trpí na migrény, tak ví, že jednou za čas si to prostě "vyžere". Pokud tě taková bolest hlavy prostě sejme, tak už si určitě vyzkoušela všechny možné způsoby léčby. Na jednu stranu se nechceš ládovat práškama, ale když už máš pocit, že není zbytí, tak po nich stejně sáhneš. 

Jak z toho začarovaného kola ven?

Existují i přírodní způsoby léčby migrény. Snadným a dostupným řešením je mít pro tyto případy doma připravenou směs éterických olejů Péče při migréně od Nobilisu. Jde o směs 100% přírodních éterických olejů, které aromaterapeuti namíchali tak, aby splnila to, co slibuje. Tedy zmírnila bolest hlavy, ulevila od pocitu neklidu, podrážděnosti, pomohla od stresu a uvolnila tenzi, kterou můžeš v těle v takových chvílích pociťovat. Z mojí vlastní zkušenosti vím, že když bolest hlavy udeří a já si cíleně udělám čas jen pro sebe, kdy směs inhaluji, tak se mi obvykle opravdu uleví. Možná by to svádělo k tomu myslet si, že jde o placebo efekt, ale éterické oleje jsou skutečně účinnou léčebnou metodou. Líbí se mi tuto jemnou bylinnou směs vědomě inhalovat a užívat si, jak aroma proniká nosem až dál do čichového centra, kde působí, jak má. Směs nakapu do aroma difuzéru, udělám si přítmí, lehnu si a dýchám. Případně si kapku směsi jemně vklepu na spánky. Nebo do dlaně kápnu mandlový olej a do něj směs proti migréně, rozetřu v dlaních a provoněnými dlaněmi si přejedu přes obličej a pořádně se prodýchám. To je moje upřímná recenze. Další možností je kápnout si olej na kapesník a z něj vůni inhalovat.

Příčin migrény je mnoho, právě toto může být tvoje řešení!

Jde o jemnou bylinnou vůni, mojí mamince dokonce voní tak příjemně, že ji používá i jen tak pro radost ze zklidňující vůně, a rozhodně nečeká až na bolestivý signál z hlavy :) Vůně obsahuje sladký pomeranč, palmorosu, majoránku, levanduli, mátu peprnou a další. Migréna má samozřejmě celou řadu možných příčin a tato směs byla namíchána tak, aby pokryla co nejšiřší škálu. Rozhodně stojí za zkoušku.

Dalším plusem této směsi je to, že působí i na žaludeční neurózu, způsobenou stresem. Pokud patříš k těm, kteří zrovna neoplývají sebejistotou, když je čeká důležitá prezentace, pohovor či schůzka, a máš stažený žaludek nervozitou, tak i v těchto případech tato směs pomůže a navodí pocit klidu.

Vrátí tě do hry!

migrena_lecba_aromaterapie 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení