Leden - hlavně nepřepálit start

Nové začátky. Kdo by je neměl rád?
Nový diář, v něm nepopsané strany, celý nový rok před námi. Jak leden správně uchopit?


ČAS UTŘÍBIT SI MYSL
Využij leden jako období mentální přípravy na celý nadcházející rok. Leden neznamená startovací čáru, od které se odrazíme hned prvního. Takové nadšení stejně většinou mívá nevalný efekt a krátké trvání. Využij toto přechodné období k uzavření starých záležitostí, dotažení všeho, co potřebuje být dokonáno, sepsání myšlenek a hlavně přání, které ti letí myslí.

SBOHEM PŘEDSEVZETÍ
Nestihl/a sis žádné dát? Tak v tom případě gratulujeme! Novoroční předsevzetí jsou příliš svazující, jakoby šlo spíš o tlak zvenčí než vnitřní motivaci. Proto mívají malý efekt a krátké trvání. Mít záměr je mnohem lepší. Je to téma v tvém životě, kterému chceš dopřát kvalitu a tu dál rozvíjet. A ne odškrtávat, zda bylo každý den splněno to či ono. Měj na paměti, že energie proudí tam, kam se upíná naše pozornost.

DEJ SI RADĚJI ZÁMĚR
Zamysli se nad tématem, které je pro tebe aktuálně opravdu důležité a věnuj mu svými myšlenkami pozornost. Vizualizuj si, v jakém jej chceš mít stavu. Stačí napsat si onu oblast někam na viditelné místo a jakmile název oblasti tvoje oko zachytí, tak se v tvém podvědomí aktivují procesy, které tě posunou správný směrem. Jedině ty víš, jak se chceš cítit a co chceš ve svém životě mít, když se řekne... zdraví - vztahy - rodina - laskavost - láska - wishlist - práce - finance - lehkost v životě - hojnost... a tak dále. Jedině ty víš, co pro posun k lepšímu můžeš udělat. A že stačí drobnosti. Však i oceán přeci tvoří kapky!

Pamatuj - není to závod, nejde o to dostat se z nuly na stovku během pár vteřin, může to trvat týdny i měsíce.
Ale o to plynuleji pak pojedeš a nedojde ti motivace během prvních deseti dnů.

S posílením vytvalosti, rozhodnosti a ukotvení svého záměru ti skvěle pomůže éterický olej z cedru!

Přejeme plynultý rozjezd nového roku!

Zamer 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení