Aromaterapie do kabelky

DEN BLBEC. Kolikrát v každodenním běhu života jste řešili situaci, kdy jste si říkali: “ježišmarja, já už se vážně potřebuju probrat”, a přitom jste věděli, že ani třetí kafe nepomůže. Nebo naopak jste od okolí slyšeli “už se laskavě vážně hoď do pohody, sedni si a dýchej”!? Zní vám to povědomě? Nám ano. A naštěstí už víme, jak si v takových chvílích pomoci.

Snadným řešením je inhalační tyčinka. Je to takový malý pomocník s velkým účinkem. Elegantní řešení pro všechny situace, kdy potřebujete povzbudit nebo naopak uklidnit. Vypadá jako rtěnka, jen uvnitř je ukryta náplň napuštěná směsí éterických olejů, zkombinovaných tak, aby pomohla dosáhnout kýženého účinku. Umí zázraky - navodit pocit mentální úlevy, harmonizovat, uklidnit, utišit rozbouřenou mysl, podpořit koncentraci, dodat pocit kontroly, osvěžit. Stačí vybrat tu správnou AromaStick.

Happy_blog


Výhody jsou jasné. Diskrétní použití. Zatímco na výběru oleje do difuzéru se musíte dohodnout s kolegy v kanceláři, aby je svojí vůní neobtěžovala, inhalační tyčinka je jen a jen vaše. Další plus? Její použití je o 300% účinnější, než když inhalujete vůně uvolněné z klasického difuzéru. Inhalační tyčinka míří tzv. přímo na komoru. Respektive po přivonění pronikají molekuly vůně ihned až k limbickému systému, nejstarší části mozku zodpovědné za emoce a následné reakce. A tím se startují potřebné “ozdravené” procesy.

Vejde se vám do kapsy, do kabelky, i do batohu. Můžete ji mít neustále u sebe a použít v případech psychické nouze - v práci, v autě i kdekoliv na cestách.

Ať i vám pomáhá!

Snímek obrazovky 2020-10-30 v 14.08.07Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení