Aroma difusér Alchymista

Ojedinělý design, krásná kombinace dřeva. Stačí přidat pár kapek oblíbeného éterického oleje a nechat působit sílu aromaterapie.

Skladem (3 ks)
890 Kč
Kategorie: Difuzéry

Jsem jedinečný, neotřelý difuzér éterických olejů a funguji na principu atomizace vody. Jsem tvoje láska na první pohled.

Jak ti posloužím? Do 100 ml vody přidej pár kapek oblíbeného éterického oleje (EO) nebo směsi (6-8 kapek) a já jemně, za pomocí studené páry, rozptýlím jejich vůni a příznivé účinky do celého prostoru. Ultrazvuková technologie zajistí postupné uvolňování směsi éterického oleje a vody do milionů mikročástic a rozptýlí je do vzduchu, čímž aktivuje účinné rostlinné výtažky EO. Jsem nejen aroma-difuzér, ale zároveň i zvlhčovač vzduchu v jednom. Díky snadnému ovládání budeme v dokonalém souznění od první chvíle. Se mnou nemáš žádné starosti. Díky funkci automatického vypnutí ve chvíli, kdy v zásobníku dojde voda, ukončím svoji činnost, aniž bych tě okrádal o čas.

Doporučení: Než se vydáme na společnou cestu relaxace a aromaterapie, doporučím ti si pozorně prostudovat pokyny k mému použití. Vždy raději zkontroluj, že jsem v pořádku, bez vad a zacházej se mnou opatrně, jsem křehčí povahy. 

Co obsahuje mé balení? dřevěná základna, napájecí kabel, skleněný kryt, zařízení pro tvorbu mlhy (plastová destička), odměrka

Rozměry: průměr spodní části 10cm, průměr nejširší části 11cm, max. výška 11cm

Chceš slyšet dobrou zprávu na konec? Pokud máš obavy, co bys dělal/a, kdyby se ti podařilo nedopatřením rozbít skleněné víčko, tak ty hoď za hlavu. V případě takové nehody jde náhradní víčko jde samostatně dokoupit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: